top of page

Víkendové duševní lázně

Nikdy není pozdě začít pečovat o vaše 
duševní zdraví

úleva od úzkosti, odpočinek, wellness a spa

19. - 21.5. 2023

Pařížské lázně

Víkendové duševní lázně jsou skvělým způsobem, jak začít pečovat o svou psychiku. 

Během jediného víkendu vás naučíme pečovat o vaše duševní zdraví. V luxusním wellness hotelu vás čeká pestrý program zaměřený na zvládání stresu, získání dovedností k ochraně a posílení duševního zdraví, zvýšení odolnosti vůči zátěžovým situacím a metody psychohygieny. Součástí pobytu je nácvik relaxačních technik, wellness, relaxační masáže, aromaterapie, workshopy, individuální i skupinová psychoterapie a samozřejmě pobyt v přírodě.

  • RELAXACE: Relaxace a odpočinek jsou nezbytné pro zlepšení psychického zdraví. Nabízíme různé relaxační aktivity, jako jsou masáže, meditace a arte terapie.

  • ODPOJENÍ OD STRESU: Skvělý způsob, jak se odpojit od každodenního stresu a napětí. Pokud máte pocit, že jste přetíženi prací a osobními problémy, pobyt zde vám pomůže získat novou perspektivu.

  • ODBORNÉ PORADENSTVÍ: Tři dny můžete diskutovat své problémy s odborníky a získat nástroje, které vám je pomohou řešit.

  • SDÍLENÍ: Příležitost k setkání s ostatními lidmi, kteří mají stejný zájem a cíl. Můžete sdílet své zkušenosti a tipy nejen z oblasti duševního zdraví.

  • ZLEPŠENÍ NÁLADY: Dobrý způsob, jak zlepšit vaši náladu a získat novou energii.

  • NOVÝ START: Začnete uvažovat o svém duševním zdraví. Cítit se v pohodě pro vás bude důležitější než dříve. Začnete pracovat na tom, aby jste zlepšili kvalitu svého života.

bottom of page