top of page

Věra Kopřivová

psycholožka, vicemistryně ČR v plavání

„Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“

J. Werich


Vystudovala amerického bakaláře v psychologii na Rutgers University v New Jersey, poté získala magisterský titul na University of New York in Prague. Tato kombinace jí poskytla široké znalosti psychologie a hlubší porozumění lidské psychiky.Kromě akademického vzdělání je několikanásobnou mistryní České republiky, držitelkou univerzitních rekordů a českou reprezentantkou v plavání. Díky sportovnímu pozadí se naučila pracovat pod tlakem, vytrvalosti a cílevědomosti, což jí pomáhá se lépe vcítit a přizpůsobit individuálním potřebám klientů. Aktuálně je ve výcviku Gestalt terapie, který je zaměřen na celostní porozumění osobnosti, vztahů, a podpory k osobnímu růstu a uvědomění si vlastních emocí a potřeb za pomocí přítomného okamžiku.


Má bohaté zkušenosti v léčbě závislosti, úzkostných a depresivních poruch. Z osobního hlediska ví, co obnáší vrcholový sport a dokáže porozumět tlaku a stresu, které mohou ovlivňovat duševní blaho, i mimo hrací pole.

Věra Kopřivová
bottom of page